انتخاب اول بزرگان هستیم

بیش از 1500 شرکت و کسب‌وکار در صنایع گوناگون، تجربه‌ای تازه از حضور در رسانه‌ها را با اخبار رسمی تجربه کرده‌اند.
تصویر و صدای شما در رسانه‌ها چگونه است و در مقایسه با رقبایتان در چه جایگاهی قرار دارید؟

از زبان مشتریان اخبار رسمی

اخبار رسمی گامی نوین بود که روابط عمومی‌ها و مخاطبان را بیشتر و بهتر به هم نزدیک کرد. اینکه به چه صورت، با چه ساختار و فرآیندی مطالب را به دست رسانه‌ها برسانیم، همواره وقت زیادی از ما را می‌گرفت. اخبار رسمی این معضل را حل کرد و مسئولیت و بار بزرگی را از روی دوش ما برداشت.

داوود ربیعی مشاور روابط عمومی هوآوی

ما محصول جدید کد تخفیف را در تخفیفان اضافه کردیم و نیاز داشتیم به سرعت در گوگل دیده شویم. اخبار رسمی با کم کردن دغدغه ارتباط با رسانه‌ها، کمک کرد به آسانی در سریع‌ترین زمان ممکن در صدها رسانه محتوای ما منتشر شود.

فریدون ایزدی مدیر بازاریابی تخفیفان

از بزرگترین دغدغه‌های استارتاپ‌ها و شرکت‌های بزرگ، دریافت و ارائه فاکتور رسمی است که متاسفانه اکثر رسانه‌ها، از ارائه آن خودداری کرده یا پروسه ارسال این سند را خیلی سخت می‌کنند. اخبار رسمی با ارائه سریع و آسان این سند، کار تلوبیون را بسیار راحت کرد و از دغدغه‌های مالی ما کاست.

محمدحسین نادی کارشناس سئوی تلوبیون

ما کمپین‌های خوبی را با اخبار رسمی لانچ کردیم که همگی اهداف بخصوص خودشان را داشتند. با مشورت و همکاری اخبار رسمی، موفق شدیم نتایج خوبی کسب کنیم. همچنین وسعت رسانه‌های موجود در اخبار رسمی کمک کرد تا مخاطبان مورد نظر ریحون را به خوبی تارگت کنیم.

محمد سمیعی مدیر بازاریابی ریحون

اخبار رسمی با ابزاری بسیار ساده، رابط کاربری خوب و سرعت‌عمل بالا، پیچیدگی‌های حضور در سانه‌ها را کاهش داده است. از بزرگترین مزایای اخبار رسمی این است که اخبار و محتوا در زمان مقرر، در رسانه مورد نظر منتشر می‌شود و در نهایت گزارش کاملی را از بازخورد رسانه‌ای کمپین در اختیار ما قرار می‌دهد.

علی دادگر مدیر ارشد اجرایی بینا برند

صفحه رسمی رقبای خود را ببینید

هر کسب و کار در اخبار رسمی دارای صفحه رسمی است که علاوه بر اطلاعات تماس و معرفی کسب و کار، آرشیو اخبار و محتوایشان هم در آن قرار دارد

مشاهده همه کسب و کارها

با چند کلیک کسب‌وکارتان را رسانه‌ای کنید

به رایگان، در اخبار رسمی ثبت‌نام کنید و لذت اجرای کمپین‌های متنوع و حضور موثر و دائمی در انوع رسانه‌ها را تجربه کنید. کارشناسان و مشاوران اخبار رسمی، از مرحله ایده‌یابی و تولید محتوا، تا تحلیل نتایج کمپین‌ها و بررسی خروجی‌های آن، در کنار شما هستند.

رایگان شروع کنید

درخواست مشاوره رایگان

همین الان تماس بگیرید!