نخستین نیوزوایر بین المللی ایران

لیست رسانه‌ها

با خرید اشتراک «اخبار رسمی» و توسط سیستم توزیع هدفمند خبر آن، می‌توانید اخبار کسب و کارتان را به هزاران خبرنگار از رسانه‌های گوناگون کشور که در سیستم اشتراک دریافت اخبار (اتاق خبر) عضو شده اند، ارسال کنید.

در «اخبار رسمی»، خبرنگاران دریافت کننده اخبار و عضو اتاق خبر «اخبار رسمی»، بر اساس حوزه فعالیت و منطقه جغرافیایی دسته بندی شده اند. با استفاده از دسته بندی حوزه های خبری، می‌توانید اخبار کسب و کار و شرکت خود را به خبرنگاران حوزه های صنعت، تجارت، سبک زندگی، دانش و فن آوری، فرهنگ و هنر، بورس، بانک و بیمه، آموزش، مناطق آزاد، سازمان ها، ورزش و فوق العاده ارسال کنید.

با استفاده از دسته بندی جغرافیایی، می‌توانید اخبار کسب و کار خود را به خبرنگاران رسانه‌های یک استان خاص ارسال کنید. «اخبار رسمی»، هر خبر را حداکثر به خبرنگاران 3 حوزه خبری و1 تا 3 منطقه جغرافیایی (بر اساس اشتراک ماهیانه خریداری شده) ارسال می کند. برای اطلاع از جزئیات اشتراک ماهیانه سرویس های توزیع خبر، به صفحه پلن ها و تعرفه ها مراجعه کنید.

اگر شما خبرنگار، سردبیر، مدیر رسانه و یا وبلاگ نویس هستید، می‌توانید با عضویت در اتاق خبر «اخبار رسمی» مشترک دریافت اخبار دست اول و موثق شرکت‌های عضو «اخبار رسمی» باشید. برای اشتراک رایگان دریافت اخبار از طریق ایمیل، فکس و یا پیامک با بخش امور رسانه از طریق ایمیل [email protected] تماس بگیرید.