قدرت رسانه‌ها را در اختیار بگیرید

محیط کسب‌وکار شما ظرفیت بسیاری برای تولید مستمر محتوای ارزشمند دارد که تولید و انتشار مداوم آنها در رسانه‌ها باعث برندسازی، کسب اعتبار و ارتباط موثر با مخاطبانتان خواهد شد. این ظرفیت را نباید به سادگی نادیده گرفت.

رایگان شروع کنید

درخواست مشاوره رایگان

ویدیوی معرفی اخباررسمی

صفر تا صد اجرای کمپین رسانه‌ای

اخبار رسمی، مجموعه خدمات و ابزارهایی است که به شما کمک می‌کند محتوای استاندارد رسانه‌ای تولید کرده و ظرف کمتر از 24 ساعت، در صدها رسانه، منتشر و با هدایت ترافیک، بازدید آن را میلیونی کنید. در نهایت با گزارش‌های تحلیلی لحظه‌ای، نتایج را ارزیابی کنید.

ویدئو: کمپین رسانه‌ای در 60 ثانیه
برندسازی پویا و ماندگار

به جای تبلیغات پرهزینه و گذرا، جایگاهی ماندگار در ذهن مخاطبانتان بسازید. برند شما، گنجینه با ارزشی از اتفاقات و دستاوردهای مهم در خود دارد که با رسانه‌ای کردن آن‌ها، علاوه بر کسب اعتبار، توجه افکار عمومی را به سمت خود جلب می‌کنید. بدین ترتیب، نسبت به رقبایی که تنها بر شیوه‌های سنتی و تبلیغات مستقیم تکیه کرده‌اند، پیشتاز خواهید بود. 

سبک جدید بازاریابی در عصر جدید

قطعه گم شده پازل بازاریابی محتوایی شما این‌جاست. محتوایی متشکل از متن، عکس، ویدئو و اینفوگرافیک را با چند کلیک در صدها رسانه منتشر و با بهره گیری از ویترین‌های محتوایی، ترافیک را روی آن هدایت کنید. لینک‌سازی گسترده‌تری کرده و در نتایج جستجوهای گوگل بیشتر دیده شوید. در نهایت با گزارش لحظه‌ای، دستاوردهای کمپین را تحلیل کنید.

روابط عمومی سریع و گسترده

این‌که از طریق یک درگاه و تنها با چند کلیک، قدرت صدها خبرگزاری و رسانه را در اختیار بگیرید و مخاطب خاص خود را جذب کنید، رویایی است که به واقعیت تبدیل شده است. سرعت عمل و گستردگی پوشش رسانه‌ای سامانه اخبار رسمی نه تنها در بحران‌ها، که در اجرای فرآیندهای عادی روابط عمومی هم کار شما را آسان می‌کند.

حضور تضمینی و هدفمند در رسانه‌ها

اخبار رسمی، امکان پوشش کامل رویداد شما را در بیش از 1000 رسانه سراسری، استانی‌ و محلی در حوزه‌های تخصصی و عمومی دارد. مشاوران اخبار رسمی در کنارتان هستند تا با توجه به اهدافتان در برندسازی، بازاریابی یا روابط عمومی، موثرترین کمپین رسانه‌ای را اجرا کنید.

تعرفه خدمات

بیش از 32 میلیارد بار باعث دیده شدن کسب‌وکارها در رسانه‌ها شده‌ایم

--
کسب و کار فعال
--
کمپین رسانه‌ای اجرا شده
--
متوسط مشاهده محتوای هر کمپین
--
پوشش رسانه‌ای
جای شما در میان مشتریان موفق ما خالی‌ست

بیش از 15000 شرکت و کسب‌وکار در صنایع گوناگون، تجربه‌ای تازه از حضور در رسانه‌ها را با اخبار رسمی تجربه کرده‌اند. سهم صدای شما در رسانه‌ها و در مقایسه با رقبایتان چقدر است؟

مشتریان اخبار رسمی
مطالب بلاگ

در پایگاه خبری اخبار رسمی، مرجع انتشار محتوای رسمی و تایید شده‌ی کسب‌وکارها، صاحب صفحه اختصاصی کسب و کارتان شوید و با اجرای کمپین‌های رایگان، علاوه بر حضور در پایگاه خبری، در گوگل نیوز هم دیده شوید.

با چند کلیک کسب‌وکارتان را رسانه‌ای کنید

به رایگان، در اخبار رسمی ثبت‌نام کنید و لذت اجرای کمپین‌های متنوع و حضور موثر و دائمی در انوع رسانه‌ها را تجربه کنید. کارشناسان و مشاوران اخبار رسمی، از مرحله ایده‌یابی و تولید محتوا، تا تحلیل نتایج کمپین‌ها و بررسی خروجی‌های آن، در کنار شما هستند.

رایگان شروع کنید

درخواست مشاوره رایگان

همین الان تماس بگیرید!