اخبار رسمی چگونه کار می‌کند؟

سامانه آنلاین اخبار رسمی به شما کمک می‌کند کمپین‌های رسانه‌ای خود را با صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه و زمان اجرا کرده و نسبت به روش‌های متداول انتشار محتوا در رسانه‌ها، ارزش‌ها و خدمات بیشتری دریافت کنید. اکثر خدمات زیر به صورت پیش فرض، در هر کمپین ارائه می‌شود تا درخشش محتوای شما در رسانه‌ها به سادگی انجام شود.

رایگان شروع کنید

درخواست مشاوره رایگان

حساب کاربری

خدمات و ابزارهای تولید محتوا

انتشار محتوا

توزیع هدفمند

بیش از 3000 رسانه و خبرنگار در اخبار رسمی ثبت نام کرده‌‌اند که محتوای شما با توجه به تخصص یا جامعه هدف، برای تعداد مشخصی از آنها ارسال می‌شود. اگر محتوای جذابی داشته باشید، احتمال انتشار آن توسط اهالی رسانه افزایش می‌یابد. اخبار رسمی مرجع محتوا از شرکت‌های تایید هویت شده برای رسانه‌هاست و ارسال محتوا به صورت هدفمند، فرصتی برای ارتباط با این خبرنگاران و رسانه‌هاست.

گزارش کمپین

از لحظه اجرای کمپین، نتایج بازخورد آن در حساب کاربری شما قابل مشاهده است. در گزارش بازخورد مشاهده می‌کنید که کدام رسانه‌ها آن را منتشر کرده‌اند، چند بار محتوای شما در این رسانه‌ها مشاهده شده است، در معرض دید چند نفر مخاطب بالقوه قرار گرفته‌اید، محتوا برای کدام رسانه‌ها ارسال شده است و بازدید شما در کانال‌های خبری تلگرام چگونه بوده است. این گزارش در بازه‌های مختلف برای شما ایمیل می‌شود تا به طور کامل در جریان جزییات کمپین خود باشید.

علاوه بر نمایش در حساب کاربری، می‌توانید خروجی PDF از کمپین داشته باشید. همچنین قادر خواهید بود مستقیم از طریق ایمیل آن را برای همکاران و مدیران خود ارسال کنید.

کمپین‌های رسانه‌ای بین‌المللی

اخبار رسمی، تنها مجموعه ایرانی است که به طور تخصصی و حرفه‌ای به کسب‌وکارها کمک می‌کند صدایی رسا در رسانه‌های بین‌المللی و جهانی بسازند و اخبار موفقیت و دستاوردهای خود را جهانی کنند. برای اطلاع از این کمپین‌ها و مشاوره با ما تماس بگیرید.

ویژه آژانس‌های همکار

اگر مشتریانی دارید که از طریق اخبار رسمی به آنها سرویس می‌دهید، می‌توانید آنان را به عنوان مشتری خود ثبت کنید تا منافع آن برای شما محفوظ باشد و به صورت خودکار، درصد تخفیف همکاری بر روی فاکتورها اعمال می‌شود.

امکان صدور فاکتورهای جداگانه برای شما و مشتری‌تان وجود دارد تا مشتری درصد تخفیف شما در فاکتور خود را مشاهده نکند. همچنین گزارش اختصاصی با برندینگ شما برای مشتری‌تان صادر می‌شود که نام و نشانی از اخبار رسمی در آن وجود ندارد.

با چند کلیک کسب‌وکارتان را رسانه‌ای کنید

به رایگان، در اخبار رسمی ثبت‌نام کنید و لذت اجرای کمپین‌های متنوع و حضور موثر و دائمی در انوع رسانه‌ها را تجربه کنید. کارشناسان و مشاوران اخبار رسمی، از مرحله ایده‌یابی و تولید محتوا، تا تحلیل نتایج کمپین‌ها و بررسی خروجی‌های آن، در کنار شما هستند.

رایگان شروع کنید

درخواست مشاوره رایگان

همین الان تماس بگیرید!