به رایگان، کسب و کار خود را رسانه‌ای کنید

اگر تمایل دارید کمپین رسانه‌ای شما، موثرتر و حضورتان پررنگ‌تر باشد، کمپین‌ها و خدمات بیشتری برای شما در نظر گرفته‌ایم. هر کمپین رسانه‌ای، می‌تواند ترکیبی از بخش‌های زیر باشد:

حضوری تضمینی و قدرتمند در رسانه‌های آنلاین

جهت پوشش رسانه‌ای بیشتر و دسترسی به مخاطبان خاص می‌توانید رسانه‌های زیر را با توجه به جامعه هدف به کمپین خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید با ورود به دفتر روابط عمومی خود در اخبار رسمی بسته‌های رسانه‌ای دلخواه‌تان را بسازید.

ارسال و انتشار مطلب در اخبار رسمی (ویژه)
قیمت: 200,000 تومان
لینک فالو اخبار رسمی
قیمت: 1,500,000 تومان
شبکه طلایی رسانش (لینک‌ها nofollow است)
شبکه نقره‌ای رسانش (لینک‌ها nofollow است)
شبکه برنزی رسانش (لینک‌ها nofollow است)
لطفا پکیج‌های موردنظر خود را انتخاب کنید سپس فرم را تکمیل فرمایید.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
محتوای حرفه‌ای تولید کنید

مجموعه ابزارها و خدمات این بخش به شما کمک می‌کنند که محتوایی استاندارد و جذاب برای رسانه‌ها ارسال کنید. تا احتمال خوانده شدن و دیده شدن آن توسط مخاطبان افزایش پیدا کند.

نگارش با ارسال فایل
50,000
تومان

اگر زمانتان محدود است، فایل‌های مورد نظر خودتان را ارسال کنید تا محتوای مورد نظر از آن‌ها استخراج شود.

قالب‌های خبری
رایگان

هم‌اکنون 18مدل قالب خبری آماده کرده‌ایم که می‌توانید با آن‌ها یک خبر استاندارد تهیه کنید. به‌صورت نمونه اگر رونمایی از محصول، یا سایت داشته‌اید، فقط کافی است نام شرکت و محصولتان را در قالب خبری وارد کنید و با پر کردن چند جای خالی، یک خبر آماده داشته باشید. این ابزار رایگان هدیه‌ به شرکت‌های ایرانی است که در هنگام تولید خبر در دفتر روابط عمومی مجازی، می‌توانید از آنها استفاده کنید.

بهینه‌سازی رسانه‌ای
100,000
تومان

اگر اصول نگارش خبر را می‌دانید و فرصت تولید خبردارید، خبرهای آماده خود را می‌توانید موردپسند رسانه‌ها کنید. استانداردهای رسانه‌ها و ویرایش اصولی اجزای خبر، کاری است که تیم حرفه‌ای تحریریه اخبار رسمی با تغییر خبر ارسالی شما انجام می‌دهد. بهتر شدن خبر و انتشار بیشتر در دیگر رسانه‌ها محصول اعتماد شما به ماست.

ایده‌های خبری
رایگان

در این بخش با کمک دپارتمان ایده پردازی اخبار رسمی می‌توانید از قالب های کلی «ایده‌های خبری» که برای این کار تدارک دیده ایم ایده‌ دریافت کنید. این بخش در صنعت و حوزه فعالیتی شما، ساختارهای کلی تولید یک خبر را نشان می دهد تا بدانید به کدام سمت بروید. علاوه بر مشاوره رایگان تلفنی، قالب‌های آماده‌ای هم در این بخش آماده شده است. همین الان می توانید «71 ایده خبر ساز» را مشاهده کنید .

سفارش نوشتن مطلب
250,000
تومان

اگر می‌خواهید خبری استاندارد و جذاب‌ به رسانه‌های مطرح بفرستید، باید محتوای استاندارد بسازید. کافی است محورهای مهم را بگویید تا تحریریه ما ایده پردازی کند و برایتان خبری استاندارد تولید کنیم. این هزینه نوعی سرمایه‌گذاری برای منافع کوتاه‌مدت و درازمدت است که اعتبارتان در رسانه‌ها را بالا می‌برد.

سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید

با چند کلیک کسب‌وکارتان را رسانه‌ای کنید

به رایگان، در اخبار رسمی ثبت‌نام کنید و لذت اجرای کمپین‌های متنوع و حضور موثر و دائمی در انوع رسانه‌ها را تجربه کنید. کارشناسان و مشاوران اخبار رسمی، از مرحله ایده‌یابی و تولید محتوا، تا تحلیل نتایج کمپین‌ها و بررسی خروجی‌های آن، در کنار شما هستند.

رایگان شروع کنید

درخواست مشاوره رایگان

همین الان تماس بگیرید!