نخستین نیوزوایر بین المللی ایران

درباره اخبار رسمی بیشتر بدانید

اخبار رسمی چیست؟

پلتفرم اخبار رسمی، یک نرم افزار تولید و توزیع خبر و محتوای آنلاین برای شرکت‌ها، سازمان ها و کسب و کارهای ایرانی، اعم از بخش خصوصی و بخش دولتی است که توسط آن شرکتها می توانند براحتی و به سرعت اخبار و محتوای خود را بدست رسانه‌ها و خبرنگاران برسانند. با اخبار رسمی، کسب و کارها ابزار قدرتمندی در دست خواهند داشت تا بتوانند فرآیندهای روابط عمومی، برندینگ و بازاریابی خود را بصورت کارآمدتر، سریعتر و ارزان تر مدیریت کنند.

داستان ما

داستان ما

داستان آژانس رسانه اخبار رسمی داستان یک الزام و نیاز است. مدت ها بود که فکر می کردیم چرا برخلاف سایر کشورهای توسعه یافته جهان که شرکت‌های معتبر و حتی کسب وکارهای کوچک و مبتدی اهمیت فرایند تولید و انتشار محتوای مناسب را به خوبی درک کرده اند، در کشور ما اهمیت بسیار کمی به این مساله داده می‌شود.

داستان اخبار رسمی به یک نیاز تاریخی در زمینه الگوهای توسعه روابط عمومی به عنوان یک فعالیت همه شمول باز می گردد. به دنبال این نیاز از یک سال پیش شروع به انجام مطالعات و مذاکرات و مشورت هایی کردیم که نتیجه آن شکل دهی به یک سیستم منظم و گرد هم آوردن نیروهای کارامدی است که بهترین مجموعه را در داخل کشور فراهم کرده است.

داستان این نیاز و الزام از دو سو متفاوت، ولی هم نظر، نشات می گیرد. سویه اول مدیرانی مثل مصطفی مرشدی بودند که به عنوان مدیران شرکت‌ها احساس می کردند جای خالی مجموعه ای که نیاز های تولید محتوای آن ها را برآورده کند، خالی است. سویه دوم روزنامه نگارانی چون مجیدی کثیری بودند که احساس می کردند شرکت‌های ایرانی هنوز جای خالی مساله مهمی به اسم تولید محتوا را، یا درک نکرده اند و یا جایی را که بتواند نیازهایشان را برآورده کند، نمی شناسند. چون در کشور ما اساسا چنین مجموعه ای قبل از اخبار رسمی و غیر از اخبار رسمی، وجود نداشته و ندارد.

جوایز

در مدت کوتاهی که از فعالیت آژانس رسانه اخبار رسمی می گذرد، این مجموعه موفق به جلب توجه بسیاری از صاحب نظران و کارشناسان شده است. با این که زمان زیادی از فعالیت این مجموعه نمی گذرد برخی از توفیقات اخبار رسمی از این قرار است:

 • کسب مدال طلای طرح كسب و كار و شركت نوپا در پنجمین جشنواره سراسری كارآفرینی و توسعه كسب و كار دانشگاه صنعتی شریف. در این دوره از جشنواره كارآفرینی شریف، 140 طرح به دبیرخانه جشنواره ارائه شد که اخبار رسمی مقام نخست را به دست آورد.

 • دریافت لوح تقدیر ششمین جشنواره وب ایران: جشنواره وب از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون پنج دوره آن از سال 1387 برگزار گردیده و ششمین جشنواره با همکاری کانون کارآفرینی ایران در آبان ماه سال 92 برگزار شد.

 • دریافت لوح تقدیر نخستین جشنواره و نمایشگاه جایگاه صنایع شوینده و بهداشتی در ایران: این نمایشگاه روزهای 27 تا 30 فروردین در هتل المپیک تهران برگزار شد.


افتخارات

 • شرکت دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 • کسب مقام نخست و مدال طلا از ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

 • انتخاب شده به عنوان یکی از 50 کسب و کار نوپای برتر جهانی در مسابقه استارتاپ استانبول 2015 (از بین 1400 کاندیدا)

 • انتخاب شده به عنوان یکی از شرکت های برتر تجارت الکترونیک ایران در گردهمایی بزرگان کسب و کار اینترنتی

مجوزها

 • مجوز فعالیت رسانه ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره مجوز 949587

 • مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به شماره مجوز 21012303

 • مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

 • مجوز مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 • عضو انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی